Medzi knihami - čerstvé informácie z diania v knižnom svete

Knižné ochutnávky

Martin C. Putna/Štefan Hríb: Pokánie je to najsilnejšie

Intelektuál, spisovateľ, literárny vedec, katolík, profesor, aktivista, spevák. Človek mnohých podôb a schopností, ktorý je stále v menšine. Jeho knihy, články, besedy však vždy vzbudia živý záujem. Martin C. Putna.​ Rozhovor Štefana Hríba s Martinom C. Putnom je jedným z najlepších rozhovorov z .týždňa, ktoré nájdete v knihe Dvanásť rozhovorov.

Knižné ochutnávky

Noční pútnici

Noční pútnici sú deti, ktoré v šíkoch partizánskych armád vyvražďujú svojich príbuzných, ale sú to aj deti, ktoré osamotené putujú každú noc do blízkych miest, aby sa zachránili pred únosom. V knihe Noční pútnici vojnového reportéra Wojciecha Jagielskeho budeme konfrontovaní nielen s politickými prevratmi príznačnými pre africký kontinent, ale aj s úlohou novinára a jeho zodpovednosťou za ďalší osud hlavných hrdinov.

Správy

Leto s deťmi a knižkami

K prázdninám patria dobré príbehy do stanu, na pláž, na chatu, k starým rodičom, do auta... kamkoľvek. Kníhkupci z Artfora v rámci starostlivosti o deti a ich rodičov opäť vybrali zopár dobrých knižiek, ktoré by vás a vaše deti mohli sprevádzať letom. Knihy rozdelili podľa veku a nájdete tu knihy v slovenčine ale aj v češtine.

Najnovšie články